Мережу магазинів Duty Free продадуть

Найближчим часом має відбутися подаж міжнароднї мережі безмитної торгівлі World Duty Free. Про це повідомляють британські ЗМІ.

Duty Free
Магазини мережі Duty Free розташовані по всьому світу. (Фото: upload.wikimedia.org)

Британський підрозділ BAA іспанської Ferrovial, яка управляє міжнародною франчайзинговою мережею магазинів безмитної торгівлі World Duty Free, шукає банк для її продажу. 

Як повідомляють британські ЗМІ, вартість операції з продажу магазинів, що традиційно будуються на кордонах або в міжнародних аеропортах, може скласти майже 500 мільйонів фунтів стерлінгів (744 мільйони євро).

Повідомляється, що BAA намагається сконцентрувати увагу на поліпшенні якості сервісу та адміністрування в аеропортах, зокрема, у лондонському Heathrow, де останнім часом претензії від пасажирів, авіакомпаній і профспілок набули масового характеру. BAA не справляється з пасажиропотоком, не забезпечує своєчасні прийом і видачу багажу, її співробітники незадоволені умовами праці. 

Кошти від продажу мережі World Duty Free, середньорічний обсяг торгівлі якої становить майже 300 млн. фунтів стерлінгів (446 млн. євро), могли би піти на вирішення цих проблем.

Як потенційні посередники з продажу франчайзингової мережі, куди входять 65 магазинів в найбільших аеропортах різних країн світу, називаються NM Rothschild, Citigroup, Dresdner Kleinwort і Credit Suisse. 

Представники BAA поки не прокоментували це повідомлення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: