Merrill Lynch: Світова економіка виросте на 4,4% в 2010 році

Інвестиційний банк Merrill Lynch дав оптимістичний прогноз росту світової економіки в 2010 році на рівні 4,4%.

У 2010 році зростання економіки в глобальному масштабі випередить прогнозовані показники, вважають автори глобального дослідження BOFA Merrill Lynch.

Згідно висновків доповіді BOFA Merrill Lynch Global Research, наступного року зростання глобального ВВП складе 4,4%. Країни з економікою, що розвивається, покажуть особливо високі результати (середній показник зростання їх ВВП складе 6,3%), тоді як в розвинених країнах намітиться тенденція до відновлення економіки (тут середнє зростання показників складе 2,7%).

За підрахунками авторів доповіді, реальні показники зростання економіки повинні перевищити очікувані. По-перше, вважають вони, після банкрутства Lehman уряди різних країн вирішили протистояти фінансовій і економічній кризі за допомогою стратегії "роби, чого б це не коштувало". Це означає не тільки агресивніші методи монетарного і фіскального стимулювання, але і застосування політичних заходів, які регулярно коректуються залежно від динаміки кризи.

По-друге, на думку укладачів BOFA Merrill Lynch Global Research, сторонні аналітики часто недооцінюють потенціал економічного циклу. Згідно звіту, в період рецесій багато секторів економіки демонструють набагато гіршу динаміку, ніж прогнозується раніше. В той же час, навіть щонайменше поліпшення прогнозів підхльостує активність.

Нагадаємо, 1 жовтня Міжнародний валютний фонд оприлюднив свій прогноз, згідного якого світовий ВВП зросте в 2010 році на 3,1%, а не на 2,5%, як очікувалося раніше.

Читайте також:

МВФ: Українська економіка обвалиться на 14 відсотків

Сорос прогнозує наступну хвилю світової кризи через рік-два

МВФ поліпшив прогноз розвитку світової економіки

СБ погіршив прогноз падіння світової економік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: