Перейти до змісту
Металургійна компанія Ахметова за рік майже вдвічі збільшила прибуток

Чистий прибуток "Метінвест" зріс на 93%.

Прибуток гірничо-металургійна "Метінвест" українського олігарха Ріната Ахметова за підсумками 2018 року зріс на 93% порівняно з попереднім, тоді як собівартість виробленої продукції зросла на 35%.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За підсумками попереднього року чистий прибуток компанії складав 617 мільйонів доларів. Водночас виручка компанії у 2018 році зросла не так стрімко — на 33% до 11,88 мільярда доларів.

Валовий прибуток збільшився на 28% - до 2,787 млрд доларів.

Операційний грошовий потік зріс на 85% - до 1,103 млрд доларів.

При цьому загальний борг компанії знизився на 9% - до 2,743 млрд доларів, обсяг грошових коштів збільшився на 8% - до 280 млн доларів.

У "Метінвесті" вважають, що досягти такого зростання чистого прибутку за рік компанії вдалося завдяки сприятливим умовам на світових ринках, а саме зростанню цін на металургійну продукцію. Крім цього, там впевнені, на прибутковість компанії вплинуло економічне зростання в Україні.

Нагадаємо, за підрахунками видання Bloomberg український олігарх Рінат Ахметов впродовж першого місяця 2019 року став багатшим на 830 млн доларів та станом на 1 лютого 2019 року його статки становили 6,04 млрд доларів. Згідно з підрахунками, Ахметов посідає у рейтингу найбагатших людей світу 263 місце.

Відео Льовочкін та Ахметов ймовірно отримували від Манафорта соціологію під час виборів в США - CNN

Телеканал CNN повідомив, що народний депутат України Сергій Льовочкін та бізнесмен Рінат Ахметов імовірно отримували від Пола Манафорта соціологію під час американських виборів. Нагадаю, Манафорт керував виборчим штабом Дональда Трампа, а наразі є підсудним. 

Льовочкін та Ахметов ймовірно отримували від Манафорта соціологію під час виборів в США - CNN

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин