Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми доїдаємо транспортну систему": в "Укрзалізниці" аргументували розподіл пасажирських потягів на нові класи

"Ми доїдаємо транспортну систему": в "Укрзалізниці" аргументували розподіл пасажирських потягів на нові класи

В Україні з’являться поїзди класів "комфорт", "стандарт" і "економ".

"Укрзалізниця" завершує підготовку до нового типу класифікації поїздів. Про це повідомив заступник директора департаменту пасажирських перевезень підприємства Олександр Красноштан, пише УНІАН.

За його словами, в підсумку на залізничних шляхах мають з’явитися потяги класів "комфорт", "стандарт" і "економ". Ціни на квитки в них регулюватимуться в різний спосіб. "У класах "комфорт" і "стандарт" ми просимо, щоб було гнучке регулювання. Можливо, встановити якісь граничні ціни, щоб ми регулювали тарифи. А в "економ", це дійсно соціально значущі перевезення – потрібно державне регулювання", - заявив Красноштан.

Відео "Укрзалізниця" запустила нову послугу харчування в поїздах далекого спрямування

Наразі тільки в чотирьох та в тестовому режимі "Укрзалізниця" запустила нову послугу харчування в поїздах. На вибір пасажирів - кілька видів перших та других страв, сендвічі, каші, десерти та напої. Ціни – середні, приміром, курячий бульйон коштує 38 гривень, картопляне пюре з куркою – 72 гривні.

"Укрзалізниця" запустила нову послугу харчування в поїздах далекого спрямування

Представник "Укрзалізниці" зазначив, що через неринкові тарифи склалася абсурдна ситуація, коли простіше возити пасажирів "безкоштовно і не витрачати кошти на збір і облік виручки, ніж збирати і рахувати цю виручку". "Зараз відбувається фактично каннібалізація транспортної системи. Ми доїдаємо транспортну систему. Транспортна система не має ресурсу, нової крові. Якщо вона не зміниться в найближчі 2-3 роки, ми просто доїмо пасажирські залізничні сполучення", - вважає Красноштан.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" може ввести в експлуатацію поїзд Мукачево-Будапешт, який пересуватиметься євроколією, вже до кінця літа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції