"Ми вигадали дуже цікаву стратегію". Зеленський анонсував суттєве підвищення пенсій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пенсіонерів поділять на категорії.

В українських пенсіонерів незабаром суттєво зросте розмір мінімальної пенсії. Уряд вже розробив стратегію з підвищення виплат для людей за віком.

Про це розповів президент України в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

За його словами, зараз важливе завдання влади - збільшити мінімальні пенсії українцям, але за умов відсутності достатнього бюджету. 

"Зараз важлива соціальна місія нашої команди, коли немає грошей, але треба збільшити мінімальні пенсії. Хоча б для тих людей, яким дуже важко.  А таких людей багато. У нас дійсно є програма, ми її розробили. Я не впевнений, чи можу зараз це анонсувати, але це буде не тільки інформаційний подарунок для усіх. Ми вигадали дуже цікаву стратегію з підвищення пенсії для людей за віком", - розповів президент.

Зеленський пояснив, що людей розділять за віком на категорії, починаючи від українців, яким понад 80 років. Їм мають підвищити пенсію до 1100 гривень.

"Ми готові суттєво підвищити, так що це будуть відчувати люди. Але одразу ми не готові підвищити усім пенсії, бо 12 млн пенсіонерів. Тому ми розбили їх на такі категорії: спочатку ми підвищимо пенсії від 400 до 1100 грн пенсіонерам у віці понад 80 років, потім ми будемо знижувати цей вік - 75+, 70+ і далі", - пояснив президент.

Зеленський наголосив, що обіцяна епоха бідності закінчиться за його каденції, а ухвалені закони мають цьому сприяти.

"Ми все робимо, крок за кроком. Гроші ж вони не падають із неба. Ми ухвалили багато законів пов'язаних із демонополізацією, деолігархізацією й інші. Це дійсно буде поповнювати бюджет", - зауважив він.

Зеленський розповів, кому першому підвищать пенсію.

Зеленський розповів, кому першому підвищать пенсію. «Ми придумали цікаву стратегію з підвищення пенсій. Анонсую: ми готові сильно підвищити. Але всім не можемо, бо в Україні 12 мільйонів пенсіонерів», - пояснив президент під час ток-шоу «Право на владу». На першому етапі планують підвищити пенсію від 400 до 1100 грн пенсіонерам у віці 80+. Для цього у 2020 році планують виділити 13 млрд грн. Далі підвищення має охопити пенсіонерів, старших за 75 років, а потім тим, кому 70+.

Опубликовано ПРАВО НА ВЛАДУ Четверг, 12 декабря 2019 г.

Нагадаємо, в Укpаїні від 1 гpудня пеpеpахують мінімальну пенсію. Це передбачено в Державному бюджеті і пoв’язанo зі зpoстанням пpoжиткoвoгo мінімуму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції