Microsoft купить Skype за 8 мільярдів доларів

Microsoft може купити Skype за 8 мільярдів доларів. У боротьбі за сервіс інтернет-телефонії компанія Біла Гейтса "обскакала" Google і Facebook.

У боротьбі за Skype з'явився новий лідер. Найбільший у світі сервіс інтернет-телефонії віддав перевагу над компаніями Google і Facebook корпорації Біла Гейтса. Skype і Microsoft вже близькі до укладення договору.

Про майбутню купівлю виробник програмного забезпечення може офіційно оголосити вже у вівторок. За прогнозами, новий актив обійдеться Microsoft майже в 8 мільярдів доларів. Якщо угода відбудеться, то вона стане найбільшій за усю 36-річну історію корпорації, пише газета The Wall Street Journal.

У той же час соціальна мережа Facebook і пошукова інтернет-система Google незалежно один від одного ведуть переговори про стратегічне партнерство з Skype Technologies.

Купівля Skype може коштувати кожній компанії приблизно 3-4 мільярди доларів.

Нагадаємо, що Skype є найбільшим сервісом IP -телефонії, яка була заснована вісім років тому. На другому році свого існування її придбав інший інтернет-концерн eBay за 3 мільярди доларів. Але в його руках Skype протримався недовго. У 2009 році eBay продав більшу частину компанії. Щомісячно Skype користуються 139 мільйонів людей по всьому світу.

Читайте також:

Skype запустив відеозв'язок для iPhone

У Facebook готують український День Гніву

Між Путіним та Медведєвим знову розбіжності - через Skype і Gmail

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: