Microsoft використовував під своїм брендом розробки інших компаній

За порушення авторських прав техаський суд примусив Microsoft заплатити штраф у 200 млн доларів.

Федеральний суд штату Техас зобов'язав корпорацію Microsoft сплатити 200 млн доларів канадській компанії i4i Ltd за порушення прав на патенти, що належать останній.

Компанія i4i займається випуском програмного забезпечення для управління документами. В i4i кажуть, що їхні права порушуються в продуктах Microsoft Word і Windows Vista.

В 2007 році ця компанія подала в суд на Microsoft, звинувачуючи гіганта в умисному порушенні патентних прав. Сам патент, який став причиною суперечки, описує систему зберігання документів, за якої зміст документа і його архітектура зберігаються окремо.
Протягом усього розгляду справи юристи Microsoft стверджували, що корпорація не винна у висунутих звинуваченнях і програмне забезпечення компанії-позивача де-факто має дещо відмінну технологію.

В софтверному гіганті кажуть, що з рішенням суду вони не погоджуються і планують його оскаржити.

"Ми вже надали суду вичерпний набір доказів, що говорять про нашу невинуватість. Ми будемо добиватися перегляду рішення", - заявив представник Microsoft.

Зазначимо, що в квітні корпорацію Microsoft вже оштрафували за порушення прав на патент. Тоді позивачем виступила компанія Uniloc, що виробляє антипіратські системи, це рішення Microsoft також оскаржує.

Читайте також:

Єврокомісія оштрафувала Intel на рекордні 1,06 млрд євро

Білл Гейтс сприяє медичній революції

Microsoft створила соціальну мережу для надзвичайних ситуацій

Microsoft: понад 97% інтернет-повідомлень – це спам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: