Миколаївські хакери "обчистили" європейські банки на мільйон гривень

Переводилися суми за безготівковим розрахунком, а готівку отримували через "дружній" банк. Зняти встигли хлопці 200 тисяч гривень, але на рахунок упав один мільйон.

П'ятеро молодих миколаївців у віці від 23 до 29 років, завдяки електронній системі розрахунку банків, змогли "обчистити" європейські банки на 200 тисяч гривень. Хлопці відкрили фіктивну фірму, торговий дім, який нібито займається продажем техніки. У приміщенні свого офісу шахраї встановили термінал одного з українських банків. Їм допоміг співробітник представництва цього банку в Миколаєві, який таємно вступив з хакерами в змову.

Одна електронна програма та кілька фіктивних пластикових карт - і гроші посипалися. Хлопцям вдалося зламати банківську систему європейських банків. Переводилися суми за безготівковим розрахунком, а готівку отримували через "дружній" банк. Зняти встигли хлопці 200 тисяч гривень, але на рахунок упав один мільйон. Якщо б вони перевели суму всього за декілька разів і оперативно приховали сліди свого злочину, можливо, вони зараз би спокійно продовжували своє мирне існування, не піклуючись про шмат хліба на старості років.

Але молоді люди переводили гроші часто і довго, протягом двох місяців. Жадібність підвела заповзятливих хакерів - співробітники банку, відслідковуючи рух грошових коштів через термінал, запідозрили недобре, і звернулися в міліцію. Співробітники державної служби по боротьбі з економічними злочинами УМВС України в Миколаївській області спільно з співробітниками відділу по боротьбі з економічними злочинами Центрального райвідділу міліції встановили за терміналом спостереження і незабаром піймали махінаторів "на гарячому".

В даний момент затримані четверо шахраїв, один перебуває в розшуку. Їм інкримінуються статті "Шахрайство", "Злочин у сфері економічної діяльності", "Легалізація (відмивання) грошових коштів", "фіктивні підприємства" та "Службова підробка".

Читайте також:

Хакери атакували сайт британської розвідки

Сайти держструктур США зазнали витонченої атаки

В Інтернеті з'явилися особисті дані про голову таємної розвідки Великобританії

Міжнародне угрупування спамерів оштрафували на 3,7 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: