Мільйонерів у США поменшало на чверть

Криза, в епіцентрі якої опинилися США, значно скоротила чисельність мільйонерів.

Кількість американських мільйонерів у 2008 році скоротилася на 27%. Про свідчить оприлюднена доповідь дослідницької і консалтингової групи Spectrem Group, що займається аналізом ринку США.

"Кількість мільйонерів скоротилася драматичними темпами наприкінці 2008 року", - констатувала група в своїй доповіді.

Перший рік кризи, в епіцентрі якої опинилися США, скоротив чисельність мільйонерів до 6,7 мільйонів з 9,2 мільйонів. Минулі п'ять років процвітання американської економіки спричинили "бум" мільйонерів.

Скорочення капіталу цього прошарку американців разюче позначилося і на фондовому ринку - лютий 2009 року став найнижчим за обсягами інвестицій місяцем за останні десятиліття.

До мільйонерів Spectrem Group відносить громадян, чиї інвестиційні активи перевищують один мільйон доларів, не враховуючи вартості їх житла.

Зазначимо, що фінансова криза не оминула й найбагатших людей світу. Так, за даними видання Forbes, світовий клуб мільярдерів через фінансову кризу втратив за останній рік майже половину своїх статків. Гаманець середнього мільярдера "схуд" на 23% за рік і тепер "важить" 3 мільярди доларів.

Майже на третину скоротилась і кількість багатіїв - зараз у рейтингу фігурують 793 мільярдери проти 1125 у минулому, найблагополучнішому для капіталу році.

Читайте також:

До списку мільярдерів Forbes потрапив мексиканський наркобарон

Forbes: Пінчук став найбагатшим українцем

Криза б’є українців болючіше, ніж білорусів та росіян

В рейтинг Forbes потрапили шість українських мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: