Мільйонний контракт БМЗ "Прогрес"

БМЗ «Прогрес» і федеральне державне унітарне підприємство ”Іжевський механічний завод” уклали контракт на суму більш як 2,5 млн. грн.

БМЗ "Прогрес" (Фото: obriy.pib.com.ua)
БМЗ "Прогрес" (Фото: obriy.pib.com.ua)
Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» і федеральне державне унітарне підприємство ”Іжевський механічний завод” уклали контракт на суму більш як 2,5 млн. грн.

Як повідомили у прес-службі холдингової компанії «АвтоКрАЗ», одним з останніх технічних досягнень Бердичівського машинобудівного заводу (БМЗ) «Прогрес» – найбільшого українського виробника фільтрувального устаткування, що входить до складу холдингу, – є розробка і впровадження у виробництво принципово нових автоматичних камерних фільтр-пресів КМП баштового типу.

За даними «АвтоКрАЗа», ”Іжевський механічний завод”, відомий в СНД та світі виробник стрілецької зброї, одним із перших уклав договір із БМЗ «Прогрес» на постачання фільтрів баштового типу КМП25, який дозволить підприємству значно поліпшити екологічні показники в рамках національної програми модернізації очисних споруд. Сума контракту складає більш як 2,5 млн. грн.

На сьогодні, ”Іжевський механічний завод” закінчує монтаж придбаного у БМЗ «Прогрес» нового фільтру баштового типу КМП25. У розробці конструкції фільтр-пресів були використані інноваційні технологічні й інженерні рішення конструкторського бюро БМЗ «Прогрес». Процес управління устаткуванням автоматизований за допомогою впровадження мікропроцесорної системи, що не має аналогів для такого типу устаткування, відзначає прес-служба холдингу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: