Міллер і Дубина домовились про обсяг газу для України

"Нафтогаз" і "Газпром" домовились про постачання не менше 55 млрд. куб. м газу наступного року в Україну.

Відповідна домовленість була досягнута сьогодні під час зустрічі у Москві голови правління НАК "Нафтогаз України" Олега Дубини та голови правління ВАТ "Газпром" Олексія Міллера. На зустрічі обговорювалися питання, пов'язані з реалізацією положень меморандуму про співпрацю в газовій сфері від 2 жовтня цього року, який підписали голови урядів України і РФ.

Одним з ключових положень документа є можливість переходу на прямі довгострокові відносини між ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" з 1 січня 2009 року. Документом також підтверджено намір поетапного (протягом трьох років) переходу на ринкові, економічно обґрунтовані і взаємоузгоджені ціни на газ для України, а також тарифи на транзит газу.

У березні "Газпром" і "Нафтогаз України" підписали угоду про розвиток відносин в газовій сфері. Цього року в Україну постачається газ центрально- і середньоазіатського походження обсягом не менше 55 млрд. куб. м за ціною 179,5 дол. за 1 тис. куб. м. Покупцем газу на кордоні України є НАК "Нафтогаз України".

Відповідно до угоди, з 1 травня цього року пряме постачання газу промисловим споживачам України обсягом 7,5 млрд. куб. м здійснює 100-процентне дочірнє товариство ВАТ "Газпром" - ТОВ "Газпром Збут Україна".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: