Росія назвала об'єднання "Газпрому" й "Нафтогазу" історично визначеним кроком

Глава "Газпрому" Олексій Міллер впевнений, що тільки за умови об'єднання з російськими активами "Нафтогаз України" має майбутнє.

Олексій Міллер
AFP
Міллер назвав об'єднання "Газпрому" й "Нафтогазу" історично визначений крок
Об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу" є "історично визначеним кроком", а газова галузь України має майбутнє лише в разі такого об'єднання.

Про це заявив голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер, виступаючи на річних загальних зборах акціонерів.

"Сьогодні значно просунулися у співпраці з Україною - обговорюється можливість об'єднання "Газпрому" і НАК "Нафтогаз України". Це історично визначений крок. Газотранспортні системи "Газпрому" і "Нафтогазу" є єдиним комплексом, що функціонує тільки в тісній зв'язці один з одним", - сказав Міллер.

Він переконаний, що газова галузь України, як елемент глобального газового ринку, має майбутнє при розвитку разом з газовою галуззю Росії.

"Тільки в цьому випадку буде гарантовано довгострокове завантаження транзитної газотранспортної системи, й українська труба матиме не від'ємну вартість", - наголосив Міллер.

Нагадаємо, у "Газпромі" впевнені, що з погляду економіки абсолютно очевидним є те, що "світле майбутнє" НАК "Нафтогазу" є тільки з російським газовим монополістом.

Наприкінці квітня голова уряду РФ Володимир Путін за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим запропонував об'єднати "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

20 червня, коментуючи заяву голови "Газпрому" Олексія Міллера про те, що злиття компаній стане наступним етапом після створення суб'єктами спільного підприємства, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що злиття НАК "Нафтогаз України" і ЗАТ "Газпром" не буде.

"Ніякого злиття не буде. Проте буде пошук організаційної форми, яка дозволить, як наш Президент сказав, синтезувати ефект роботи нашого "Нафтогазу" і "Газпрому", - заявив Азаров.

Читайте також:

Київ готовий об'єднати "Нафтогаз" із "Газпромом", але без газової труби

Азаров спростував заяву про злиття "Нафтогазу" та "Газпрому"

"Газпром" наполягає на повному злитті з "Нафтогазом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: