Милованов дав прогноз зростання економіки України на наступний рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр очікує зростання економіки попри важку ситуацію в світі.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Національний банк у своїх прогнозах на 2020 рік прогнозують, що зростання валового внутрішнього продукту України становитиме від 3,5 до 3,7%.

Про це під час брифінгу 22 жовтня сказав міністр економіки Тимофій Милованов.

"Ми свій прогноз подаємо на Кабмін найближчим часом, і він буде опублікований після того, як Кабмін його ухвалить. Національний банк також свій прогноз готує і вносить відповідні зміни. Україна матиме в цих прогнозах цифру на 2020 рік у різних прогнозах 3,5-3,7%", - сказав він.

Новий макроекономічний прогноз має затвердити Кабінет міністрів на своєму засіданні цього або на наступного тижня.

"З нашої точки зору, 3,7 - це консервативний сценарій. Якщо буде більше зовнішніх і внутрішніх інвестицій і фінансова система України почне кредитувати активно реальний сектор, а це залежить від бізнес-клімату. Якщо бізнес-клімат продовжуватиме поліпшуватись, інвестиції зростатимуть, то економічне зростання може бути вищим", - зазначив Милованов та додав, що оптимістичний сценарій це 4,8% зростання.

Нагадаємо, МВФ поліпшив економічні прогнози для України. За підсумками 2019 року економіка України зросте на 3%. Це на 0,3% вище за попередній прогноз, який становив 2,7%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції