Милованов розповів, як російська агресія вдарила по українській економіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр економіки закликав підтримати президента на "нормандському саміті".

Міністр економіки Тимофій Мілованов закликав підтримати президента Володимира Зеленського на "нормандському саміті" в Парижі та зазначив, що економіка України страждає від агресії РФ.

Про це він в день зустрічі "нормандської четвірки" 9 грудня написав на своїй Facebook-сторінці.

Милованов розкритикував тих, хто проти цієї зустрічі, та закликав українців до об'єднання. Міністр зазначив, що Україна через російську агресію втратила близько 100 мільярдів доларів.

"Прямі втрати в 2014-2015 роках склали 15-20% ВВП. За оцінками, загальні втрати складають від 50 до 150 млрд доларів (наприклад, Андерс Аслунд дає оцінку біля 100 млрд). А оцінка залишкової вартості об’єктів нерухомого державного майна на непідконтрольних територіях (Крим+Донбас) складає близько 85 млрд грн", – йдеться в дописі.

Також він розписав шкоду для економіки окремо. За його словами:

  • на території АР Крим та м. Севастополя зареєстровано 57,7* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 46 млрд. грн.
  • на території Донецької області - майже 120* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 33 млрд. грн.;
  • на території Луганської області - майже 70* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 23 млрд. грн.

"За оцінками Фонду державного майна близько 70 % державних активів на території Донецької та Луганської областей розташовані на непідконтрольних територіях", – підсумував Милованов.

Сьогодні перемовини в Нормандському форматі. Я підтримую Президента і закликаю всіх також підтримувати його. Чим більш...

Опубліковано Тимофеєм Миловановим Понеділок, 9 грудня 2019 р.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбудеться зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це - перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Згідно з графіком, наданим в Офісі президента, після прибуття Зеленського до Єлисейського палацу о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом), одразу розпочнеться зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, а о 15:30 - з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. У графіку, наданому ОПУ, немає зустрічі з Путіним, але у Кремлі раніше повідомляли про намір російського президента провести коротку бесіду із Зеленським.

О 16:00 запланована зустріч лідерів країн-учасниць "Нормандського формату", а на 18:45 – пресконференція чотирьох лідерів.

Раніше Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та чого очікувати від переговорів нормандської четвірки щодо Донбасу.

Відео "Нормандська зустріч": чи говоритимуть Зеленський і Путін віч-на-віч

Мир для Донбасу шукатимуть сьогодні у Франції. У Парижі відбудеться зустріч у "нормандському форматі". Вперше за три роки зберуться лідери України, Німеччини, Франції та Росії. На відновленні зустрічей наполіг Володимир Зеленський. Він і президент Франції Емануель Макрон - новачки у цій групі. У Єлисейському палаці сподіваються, що зустріч "норманської четвірки" стане "новою сторінкою" Мінських домовленостей.   

"Нормандська зустріч": чи говоритимуть Зеленський і Путін віч-на-віч

Залиште свій коментар

Вибір редакції