Милованов обіцяє кредити під дуже низькі відсотки для купівлі землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ринок землі в Україні може почати діяти через рік.

Українські малі фермери матимуть змогу брати кредити під 3-5% річних у гривнях для купівлі землі сільськогосподарського призначення.

Про це запевнив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов.

"Відсоткова ставка за кредитом на придбання землі буде 3-5%. В гривні. Більше деталей згодом", - заінтригував Милованов у дописі на Facebook.

Відсоткова ставка по кредиту на придбання землі буде 3-5%. В гривні. Більше деталей згодом.

Опубліковано Тимофеєм Миловановим Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

Це станеться за умови ухвалення закону "Про обіг земель сільськогосподарського призначення". 13 листопада Верховна Рада вже підтримала в першому читанні законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обороту земель сільськогосподарського призначення", рекомендований профільним комітетом, який вводить ринок землі в Україні від 1 жовтня 2020 року.

Відео Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів про Бюджет 2020 та мораторій на землю

У нас в гостях Гончарук Олексій Валерійович – наймолодший прем’єр-міністр в історії сучасної України. До посади прем’єра був заступником голови офісу президента з економічних питань. Своїм основним завданням на посаді прем’єр-міністра називає економічне зростання та покращення умов життя людей. Олексій відповів на питання глядачів та розказав про Бюджет 2020 року.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів про Бюджет 2020 та мораторій на землю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції