Милованов пояснив, як і кому видаватимуть кредити на купівлю землі під 3-5% у гривні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тим, хто хоче взяти позику, доведеться працювати вбілу.

Держава компенсуватиме на купівлю землі рівень облікової ставки НБУ, що дозволить брати кредити під 3-5% у гривні. 

Про це заявив в ефірі ТСН.Тиждень міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов. 

"У бюджеті на 2020 рік ми виділили 4 млрд грн на підтримку сільгоспвиробника. Це включатиме і підтримку прямих програм, наприклад, тваринництва, а також і купівлю землі. Як купувати землю? Ми будемо компенсувати облікову ставку Національного банку. На практиці це означає, що людина зможе взяти під 3-5% у гривні собі кредит на п’ять чи більше років, щоб купити землю. Хто може взяти? Тільки ті, хто працює вчисту, хто зареєструє право власності вбілу, хто купуватиме до 500-1000 га. Ми матимемо систему контролю кінцевого бенефіціара, щоб недопустити, що хтось через підставних осіб набрав багато маленьких кредитів. Тому кредити тільки маленьким і середнім фермерам, тим, хто працюватиме на землі і під 3-5% у гривні", - сказав міністр.

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Відео Міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв’ю ТСН.Тижню розвінчав міфи довкола закону про землю

До студії ТСН.Тижня завітав Тимофій Милованов — міністр розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства. Він розповів про запровадження ринку землі, політичні ігри довкола аграрної реформи та розвіяв міфи і стереотипи, які нав’язують селянам.    

Міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв’ю ТСН.Тижню розвінчав міфи довкола закону про землю

Залиште свій коментар

Вибір редакції