Мільярдер Джордж Сорос заявив про початок другої "Великої депресії"

Джордж Сорос спрогнозував другий етап світової кризи: уряди перебувають під тиском дефіциту бюджету, а економічний підйом є занадто незначним.

Фінансові труднощі Європи свідчать про початок другого етапу світової кризи, вважає фінансист Джордж Сорос.

На думку 79-річного мільярдера, поточна ситуація дуже нагадує період "Великої депресії", оскільки уряди перебувають під тиском дефіциту бюджету, а економічний підйом є занадто незначним.

За його словами, глобальна економіка може знову увійти в стадію рецесії. "Крах фінансової системи, як ми знаємо, цілком реальний. І криза далека від завершення", - заявив він на конференції у Відні.

"Коли фінансові ринки почали втрачати віру в авторитет суверенного боргу, центральне місце на арені було відведено Греції та євро, наслідки (від кризи в Греції) будуть відчуватися по всьому світу", - наголосив Сорос.

Про можливість повторної рецесії напередодні заявили і експерти Світового банку. На їхню думку, якщо зусилля МВФ та ЄС щодо запобігання повномасштабній борговій кризі в єврозоні не увінчаються успіхом, серйозні проблеми очікують не тільки на розвинені країни, а й на країни, що розвиваються.

Інфляція в єврозоні у квітні стала максимальною за останні 16 місяців.

В рамках програми фінансової стабілізації Європейський Центробанк придбав держоблігації країн єврозони на 16,5 млрд євро, проте інвестори побоюються, що обсяги програми недостатні, аби поліпшити ситуацію на борговому ринку.

Читайте також:

Грецька криза дісталася Центральної та Східної Європи

Експерти пророкують розпад Євросоюзу

Мільярдер Джордж Сорос утричі збільшив ставку на золото

Європа переживає найважчу економічну кризу за 100 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: