Мільярдери втрачають свої статки. Рейтинг "найбільших лузерів" від Forbes

"Лузерами року" Forbes назвав родину Амбані, капітал яких скоротився на 40 мільярдів доларів.

На тлі стагнації світової економіки список мільярдерів від журналу Forbes у 2009 році помітно скоротиться.

Так, за минулий рік десять найбагатших бізнесменів втратили приблизно 150 мільярдів доларів, повідомляє видання. Причому 100 мільярдів з них криза забрала у "трійки" індійських мільярдерів – сталеливарного магната Лакшмі Міттал, братів Мукеша та Аніла Амбані и короля на ринку нерухомості Кей Пі Сінгха.

Близько 300 людей зі списку мільярдерів Forbes, в якому у березні минулого року фігурували понад 1100 прізвищ, втратили на тлі кризи більше одного мільярда кожний, збитки декількох десятків з них становлять суму, що перевищує 5 мільярдів доларів на кожного.

Серед "найбільших лузерів" року, як написав Forbes, були росіяни. Так, втрати Олега Дерипаски оцінюють у 18 мільярдів доларів (на початок 2008-го його капітал становив 28 мільярдів).

А український бізнесмен, власник контрольного пакету акцій Полтавського Гірничо-збагачувального комбінату Костянтин Живаго й зовсім вибув з клубу мільярдерів – його капітал наразі становить приблизно 350 мільйонів доларів проти 3,4 мільярда на початку минулого року. Акції його Ferrexpo у Лондоні обвалилися на 89%.

Рейтинг мільярдерів Forbes щорічно публікує в березні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: