Мільярдери зі списку Forbes розповіли, що відбудеться в 2010 році

Через зростання безробіття у США Бараку Обамі пророкують спад популярності нижче, ніж коли-небудь мав Джордж Буш-молодший.

Найбагатші люди світу, представлені в списку мільярдерів за версією відомого журналу Forbes, розповіли, що, на їхню думку, може відбутися в 2010 році.

Так, американський нафтовий і торговий магнат Джон Кастіматідіс, стан якого оцінюється в 1,65 мільярда доларів, вважає, що головною несподіванкою року стане прорив на фондовому ринку, що подолає позначку в 12000 пунктів. Кастіматідіс не уточнив, який саме з індексів він має на увазі, проте впевнений, що протягом семи років фондовий ринок зросте вдвічі.

Індійський мільярдер Еді Годредж, що володіє станом 3,3 мільярда доларів, упевнений, що головним сюрпризом року буде бурхливе зростання економіки його країни. Годредж, що має диверсифікований бізнес, пророкує, що в 2010 році Індія відновить докризові темпи зростання валового внутрішнього продукту до 9%.

Мільярдер Пітер Сондей, один з найвпливовіших гравців на ринку нерухомості та телекомунікацій Індонезії, прогнозує несподіванки у зв'язку з фінансовим благополуччям близькосхідних держав, які, швидше за все, не будуть приємними. Сондей пророкує нові дефолти і на корпоративному рівні, оскільки новий рік вимагатиме повернення боргів загальним розміром 200 мільярдів доларів.

Голлівудський підприємець Арнон Мілчан, стан якого становить 2 мільярди доларів, прогнозує, що найнесподіванішою подією 2010 року може бути підписання мирної угоди між ізраїльтянами та палестинцями. Як зазначив Мілчан, існує дуже висока готовність з боку Ізраїлю прийняти рішення про існування двох держав. На думку мільярдера, потрібна лише одна смілива людина з іншого боку, щоб потиснути руки і почати діяти.

Відомий ріелтор Леон Чарні пророкує, що несподіваною подією року стане падіння популярності президента США Барака Обами.

Таким же бачить головний сюрприз 2010 арт-та автодилер Арт Барман зі статками в 1,2 мільярда доларів. За словами Бармана, рейтинг Барака Обами впаде нижче найнижчого рівня, який коли-небудь мав попередній президент Джордж Буш-молодший. За словами Бармана, це відбудеться в тому випадку, якщо в США продовжиться зростання безробіття.

Читайте також:

У 2010 році в Україні триватиме рецесія

Американці пророкують Європі нову кризу в 2010 році

Економіка Китаю за рік стане другою у світі після США

У 2009 році світ уберегли від нової Великої депресії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: