Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мін'юст пропонує ув'язнювати злісних неплатників аліментів на дітей

Від початку року з боржників із аліментів вдалося стягнути 1,5 мільярда гривень.

За несплату аліментів – до в'язниці. Міністерство юстиції запропонувало притягати боржників до кримінальної відповідальності та звільняти їх із державної служби.

У відомстві планують також збільшити розмір аліментів і передбачити санкції для тих, хто не виплачував гроші більше року. Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Від початку року з боржників із аліментів вдалося стягнути 1,5 мільярда гривень. А в публічному реєстрі неплатників зареєстровано 200 тисяч людей.

ВідеоДо 2 років ув’язнення - Міністерство юстиції посилить покарання за несплату аліментів

Три місяці в Україні діють суворі покарання за несплату аліментів. Як результат - майже 830 мільйонів стягнуто на користь українських дітей. Тепер Міністерство юстиції підготувало для злісних неплатників аліментів новий удар. Тим, хто не сплачує аліменти півроку і більше, у Міністерстві юстиції хочуть заборонити обіймати держпосади і навіть балотуватися у депутати. Крім того, пропонують зміни й до Кримінального кодексу. Якщо боржник відмовиться виконувати суспільно-корисні роботи, на нього чекатиме 2 роки ув’язнення. Більше про посилені покарання розкаже Станіслав Куценко - начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві

До 2 років ув’язнення - Міністерство юстиції посилить покарання за несплату аліментів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції