Мінекономіки: найглибшу точку кризи Україна вже минула

В уряді стверджують, що українська економіка поступово починає оздоровлюватися після кризи.

Показники виробництва за червень поточного року продемонстрували позитивні зрушення в промисловості й ще раз підтвердили, що найглибшу точку падіння пройдено, й економіка поступово починає рухатися вгору. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економіки з посиланням на міністра Богдана Данилишина.

За словами міністра, про це свідчить ряд чинників: зростання в червні обсягів промислового виробництва на 3,1% до травня; зниження обсягів промислового виробництва в червні до червня 2008 року на 27,5%, що є найменшим показником падіння виробництва з початку поточного року.

Крім того, показовим є те, що з початку року галузь, яка займає 2-е місце після металургії в структурі реалізованої промислової продукції, – виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – показала приріст у червні до червня 2008 року на рівні 0,9%.

"Це є дуже вагомим позитивним чинником", - наголошується в повідомленні Мінекономіки.
За даними міністерства, ще одним показником покращення ситуації в економіці є те, що вперше з початку року в певних регіонах спостерігалося нарощування обсягів виробництва до відповідного місяця попереднього року.

"Виходячи з пожвавлення внутрішніх процесів в Україні й перших ознак того, що на світовому ринку ситуація також починає поступово покращуватися, можна очікувати формування в другому півріччі поточного року, як і передбачалося, сталої тенденції до уповільнення темпів падіння виробництва й повернення в 2010 році національної економіки на траєкторію зростання", - наголошується в повідомленні.

Читайте також:

СП: Тимошенко доводить "Нафтогаз" до банкрутства

Ціни на газ для населення зростуть з 1 жовтня

У США припинилось падіння економіки

В Україні злетіли ціни на цукор, бензин і картоплю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: