Мінекономіки: Янукович і Азаров мали оголосити дефолт ще в березні

На думку глави Мінекноміки Василя Цушка, президент і глава уряду мали б оголосити дефолт у країні одразу ж після приходу до влади.

Міністр економіки Василь Цушко стверджує, що в березні президент Віктор Янукович і прем'єр-міністр Микола Азаров повинні були оголосити внутрішній і зовнішній дефолт.

"У березні, попрацювавши 2-3 тижні, подивившись який ми прийняли спадок, президент Янукович і прем'єр Азаров повинні були оголосити і внутрішній, і зовнішній дефолт. І тоді народ би зрозумів, в якій ми ямі", - заявив міністр.

Цушко звинуватив попередню владу в популізмі. "Треба жити відповідно до достатків, а не набиратися боргів, гробити економіку тільки для того, щоб утриматися при владі", - підкреслив Цушко.

"Президент і прем'єр тоді, в березні, пожаліли і нашого громадянина, і нашого товаровиробника", - додав він, назвавши дефолт "легшим і політично вигіднішим шляхом".

Нагадаємо, авторитетний російський економіст Михайло Хазін нещодавно передрік Україні дефолт, який був в Росії 1998 року, та погіршення рівня життя населення. На його думку, причиною цього є величезні внутрішні і зовнішні борги.

Читайте також:

В уряді вважають "нецікавою" монетизацію пільг

Міністр економіки: кредит МВФ врятував країну від дефолту

Цушко порадив українцям їхати "вчитися виживати" до Африки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: