Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінекономрозвитку підрахувало прямі іноземні інвестиції, які надійшли до України

П'яту частину іноземних інвестицій спрямували до статутного капіталу.

Протягом 2017 року прямі іноземні інвестиції до України склали понад 2 млрд доларів. При цьому частка операцій з переоформлення боргу в статутний капітал становила лише 22% проти позаторішніх 64%.

Інвестиції в реальний сектор економіки за 10 місяців 2017 року зросли на 500 млн доларів порівняно з аналогічним періодом 2016-го. Такі дані наводить Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

У відомстві сподіваються на зростання іноземних інвестицій. Цьому сприятимуть ті факти, що Україна долучилася до Декларації ОЕСР про міжнародні інвестиції та багатонаціональні підприємства, стала членом Інвестиційного комітету організації. Також підготували законопроект "Про концесії".

А в нашій, вже постійній, рубриці #Мінекономрозвитку2017 - інвестиції та державно-приватне партнерство. Так ось, прямі...

Опубліковано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 12 січня 2018 р.

Тим часом протягом перших 11 днів січня українські виробники вже на 100% використали безмитні квоти на ввезення до Євросоюзу меду (7,9 тис. тонн), виноградного та яблучного соку (14 тис. тонн). Продукції птахівництва – на 25%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції