Міненерго обіцяє, що бензин першого вересня не подорожчає

Міністр енергетики Юрій Бойко переконує, що після підвищення акцизів з 1 вересня, бензин на українських АЗС не подорожчає.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко виключає підвищення роздрібних цін на нафтопродукти із 1 вересня, коли перестануть діяти знижені акцизи.

"Ми не очікуємо підвищення цін внаслідок підвищення акцизів", - сказав він.

Міністр зазначив, що на даний час маржа на автозаправних станціях складає близько 220-240 доларів/тонна, а із 1 вересня, після підвищення акцизів, вона зменшиться, але не призведе до збиткової роботи нафтотрейдерів.

Нагадаємо, Верховна Рада у квітні поточного року знизила акцизи на бензини моторні на 27,47% до 132 євро за тонну до серпня, а у липні продовжила їхню дію на 1 місяць до вересня.

На вимогу норми Податкового кодексу Кабінет Міністрів подав у червні у парламент законопроект про корегування ставок оподаткування на індекс споживчих цін, індекс цін виробників промислової продукції.

Згідно з цим документом, із 2012 року акцизи на бензини моторні повинні бути підвищені на рівень прогнозної інфляції - до 198 євро за тонну (зростання 50% порівняно з нині чинною ставкою).

Як повідомлялось, за словами президента Віктора Януковича, Україна втратила внаслідок зменшення акцизів на пальне 500 мільйонів гривень.

Читайте також:

Україна стала другою у Європі за темпами подорожчання бензину

В Україні подорожчає бензин попри зниження ціни нафти у світі

Попит на бензин в Україні впав на 10%

Якість українського бензину перевірятимуть на АЗС

На столичних АЗС ціна 92-го бензину практично зрівнялася з 95-м

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: