Мінфін допоможе Ахметову придбати "Укртелеком"

Уряд збирається до кінця року здійснити додатковий випуск ПДВ-облігацій на суму близько 12 мільярдів гривень, більшу частину яких отримають компанії Ахметова.

Шляхом викупу ПДВ-облігацій компаніями групи СКМ Ринат Ахметов спробує встановити контроль над "Укртелекомом". Про це "Дзеркалу тижня" повідомило високопоставлене джерело в Кабінеті міністрів.

За інформацією джерела, уряд збирається до кінця року здійснити додатковий випуск ПДВ-облігацій на суму близько 12 мільярдів гривень. Велику частину цього випуску — облігації на суму близько 8 мільярдів гривень — отримають компанії, які входять до групи СКМ, підконтрольної Ринату Ахметову.

Джерело припустило, що більшу частина цих паперів викуплять у підприємств групи — або державні банки, або ПУМБ і Донміськбанк, які входять до групи СКМ, з подальшим рефінансуванням у Нацбанку.

Отримані в результаті цієї операції кошти група зможе використовувати, зокрема, на придбання "Укртелекому".

Як було повідомлено раніше, єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації ВАТ "Укртелеком" подала українська компанія "ЕСУ", "дочка" австрійської інвесткомпанії EPIC.

Тим часом холдинг "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) і пов'язані з ним структури заявили, що не подавали заявку на участь у конкурсі з продажу належних державі 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком".

Читайте також:

Компанія Ахметова заявила, що не купуватиме "Укртелеком"

"Укртелекомом" цікавляться уже шість компаній

Росіяни боротимуться за "Укртелеком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: