МІнфін: МВФ не повертав листа української влади

У Мінфіні стверджують, що МВФ позитивно сприйняв спільне звернення перших осіб України.

У Міністерстві фінансів України наполягають, що Міжнародний валютний фонд не повертав спільного листа, підписаного українською владою, про наміри подальшої співпраці з фондом.

"У зв’язку з появою у ЗМІ повідомлень про повернення документів української сторони, які були направлені до МВФ, прес-служба Міністерства фінансів України спростовує дану інформацію, оскільки вона не відповідає дійсності", - говориться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою Мінфіну.

У Мінфіні стверджують, що МВФ позитивно сприйняв спільну заяву президента Віктора Ющенка, прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, першого заступника голови НБУ Анатолія Шаповалова і першого заступника міністра фінансів Ігоря Уманського (Про те, що під листом є також підпис Уманського, раніше не повідомлялося – ред.).

Як зазначається в повідомленні Мінфіну, підписання цієї декларації МВФ розцінив як "підтвердження готовності представників влади України до впровадження економічної політики з метою подолання кризи".

"Останні два тижні конструктивних переговорів з експертами МВФ підтвердили задекларовані наміри представників влади України. Під час цих переговорів відпрацьована загальна позиція щодо корекції програми між Україною і МВФ", - говориться в повідомленні Мінфіну.

Як повідомлялося, 3 березня Україна надіслала МВФ проект офіційного листа про наміри подальшої співпраці з фондом, яка є узгодженою позицією української влади, за підписами президента Віктора Ющенка, прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та голови НБУ Володимира Стельмаха.

7 березня, за інформацією видання "Дзеркало тижня", МВФ повернув звернення вищих посадових осіб України на доопрацювання без розгляду керівництвом Фонду.

9 березня, "бютівець" Сергій Терьохін запевнив, що Міжнародний валютний фонд не повертав листа до України, а лише поставив деякі "додаткові питання".

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко підтвердила, що Міжнародний валютний фонд прийняв звернення української влади про наміри подальшої співпраці. "Всі звернення до Міжнародного валютного фонду прийняті", - сказала вона.

11 березня президент Віктор Ющенко заявив, що українська влада узгодила всі проблемні моменти, які відзначав Міжнародний валютний фонд, і за добу буде направлено новий лист до МВФ. Проте до вечора 13 березня жодної інформації про направлення до МВФ нового листа з офіційних джерел не надходило.

Читайте також:

Ющенко: Україна нічого не втратить, якщо МВФ не дасть грошей

Уряд розраховує на милість МВФ до кінця березня

Тимошенко внесе зміни до бюджету наступного тижня

Лист української влади до МВФ буде надіслано за добу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: