Мінфін направив проект бюджету до другого читання до парламенту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його можуть розглянути вже цього тижня.

Міністерство фінансів України доопрацювало та направило до парламенту для другого читання проект державного бюджету на 2019 рік.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Вчасне прийняття цього фіскально відповідального бюджету – це важливий крок для забезпечення фінансової макростабільності та закладення фундаменту для подальшого економічного розвитку. Ми повинні забезпечити фіскальну стійкість з огляду на 417 млрд грн запланованих на 2019 рік виплат з обслуговування та погашення державних запозичень. При цьому головний фінансовий закон країни має відповідати запитам українців на соціальний захист, безпеку та оборону, а також враховувати впровадження важливих системних реформ. Проект бюджету збалансовує ці очікування", - заявила виконувачка обов’язків міністра фінансів Оксана Маркарова.

Зазначається, що Мінфін переглянув видатки у таких сферах як оборона, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта та розвиток дорожньої інфраструктури. Напередодні змінений бюджет затвердив і Кабінет міністрів України.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко раніше заявляв, що не підпише ухвалений у майбутньому Верховною Радою закон "Про державний бюджет України на 2019 рік", якщо там буде передбачено недостатньо коштів для монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги.

ВідеоВидатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

Найбільший економічний шок цього тижня - ціна на газ. Із першого листопада заплатимо на 23% більше: по 8 із половиною тисяч гривень за тисячу кубів. В уряді кажуть, торгувалися до останнього. Але все, що сторгували - відтягли це подорожчання аж на кінець місяця. Бо змушені визнати: без цього кроку країну чекав би дефолт. І ніяких надій на більші пенсії чи взагалі соцвиплати. То що ж недорахували в бюджеті цьогорічному? І чому так тривожно оцінюють знавці фінансовий план на рік 2019? 

Видатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

Залиште свій коментар

Вибір редакції