Мінфін планує покращити життя громадян

Рівень мінімальної зарплати наступного року може сягнути 90% прожиткового мінімуму. Сьогодні це співвідношення складає 74,9%.

Рівень мінімальної заробітної платні в 2008 році планується встановити у розмірі 90% від прожиткового мінімуму.
Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів з посиланням на проект державного бюджету на 2008 рік, який готує міністерство.

Сьогодні співвідношення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму становить 74,9% і в грудні 2007 року досягне 81%.

До 2009 року, за планами уряду, ці показники повинні зрівнятися.

Спільно з фахівцями Міністерства економіки Мінфін відпрацьовує макроекономічні показники на 2008 рік. Очікується, що наприкінці червня - на початку липня Мінфін направить на узгодження головним розпорядникам бюджетних коштів граничні обсяги витрат державного бюджету на 2008 рік.

Як зазначає прес-служба, підготовка проекту держбюджету-2008 буде завершена до 15 вересня. Саме в цей термін законопроект повинен бути поданий на розгляд Верховної Ради України.

Як повідомляв УНІАН, на сьогоднішній день Податковий кодекс ще не прийнято, і бюджет 2008 року розробляється на чинній податковій базі.

Уряд, за словами першого віце-прем`єр-міністра, міністра фінансів Миколи Азарова, передасть проект Податкового кодексу в Верховну Раду лише в тому випадку, якщо буде упевнений, що Президент його підпише.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: