Мінфін: Податковий кодекс спрощує відносини бізнесу з державою

У Міністерстві фінансів заявили, що Податковий кодекс направлений на розвиток підприємництва і покликаний стимулювати партнерські відносини між державою і приватним капіталом.

Податковий кодекс написаний таким чином, щоб стимулювати співпрацю держави та бізнесу, тому цей документ висловлює ідеологію розвитку підприємництва. Про це заявила заступник міністра фінансів Тетяна Єфименко в ефірі одного з українських телеканалів.

Єфименко зазначила, що Податковий кодекс направлений на розвиток підприємництва і покликаний стимулювати партнерські відносини між державою і приватним капіталом.

"Податковий кодекс перший в історії держави України. Цей кодекс перший, який справді реалізує ідеологію розвитку підприємництва, ідеологію розвитку державно-приватного партнерства, ідеологію, яка дозволить зміцнити нашу державу", - підкреслила заступник міністра, яку цитує прес-служба Партії регіонів.

Заступник міністра також висловила переконання в тому, що Податковий кодекс зробить відносини між державою та бізнесом значно простішими і прозорими. "Я твердо впевнена в тому, що нинішній Податковий кодекс дійсно стане першим документом, який дозволить створити економічні правила в нашій державі, де кожен бізнесмен буде знати, яка в нього база оподаткування, скільки він повинен заплатити", - резюмувала вона.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна рада прийняла в другому читанні і в цілому Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

У той же час днями було створено координаційну раду підприємців, які виступають проти Податкового кодексу, розробленого урядом Миколи Азарова. Рада вимагає від президента ветувати Податковий кодекс, в іншому випадку підприємці обіцяють ініціювати проведення всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень президента України та Верховної ради. Також вони загрожують безстроковим страйком, початок якого заплановано на понеділок, 22 листопада.

19 листопада Верховна рада внесла поправки до Податкового кодексу. За ухвалення відповідного рішення проголосували 258 народних депутатів з 356. Всього зміни становлять 18 сторінок тексту.

Читайте також:

Податковий кодекс виведе з тіні сотні мільярдів гривень, кажуть регіонали

Підприємці висунули Януковичу ультиматум

Кабмін відмовив народу у праві обговорювати Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: