Мінфін позичив через аукціони ОВДП ще 3 мільярди гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ставки залучення коштів знову зменшено за всіма інструментами.

У вівторок, 22 жовтня, Міністерство фінансів на аукціонах облігацій внутрішньої державної позики залучило 3 млрд грн, більша частина з яких склали надходження від 3-річних ОВДП.

"На аукціонах ОВДП найбільшим попитом продовжують користуватися інструменти з довшим терміном погашення, а ставки залучення знову зменшено за всіма інструментами. Ставки дохідності склали: за 6-місячними ОВДП — 15,4% (зниження на 25 базисних пунктів); за 1-річними ОВДП — 14,8%; (зниження на 13 бп); за 3-річними ОВДП — 15,06% (зниження на 36 бп)", - повідомили в Мінфіні.

Нагадаємо, протягом останніх місяців Мінфін активно залучає кошти на аукціонах ОВДП, бо Україна не отримала чергові кредити від Міжнародного валютного фонду – через призупинення співпраці через президентські та позачергові парламентські вибори. Нині переговори України та МВФ щодо нової кредитної програми перебувають в активній стадії. У Нацбанку запевняють, що золотовалютних резервів та коштів на рахунках уряду нині достатньо для покриття всіх боргових зобов'язань.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції