Мінфін пропонує запровадити в Україні новий податок для бізнесу. Презентація

Новий податок прийде на зміну старому.

В Україні планують ввести податок на виведений капітал для бізнесу. Його запровадять замість нинішнього податку на прибуток.

Відповідний законопроект Міністерство фінансів розробило спільно з бізнесом, експертами та нардепами.

Ставку податку на виведений капітал встановлять на рівні 15%, його запроваджуватимуть під час сплати дивідендів на адресу юрособи - нерезидента або фізособи. Для порівняних з дивідендами платежів ставка буде 20%. Про це пише "Новое время".

До таких платежів відносяться: відсотки, сплачені на адресу нерезидентів - пов'язаних осіб; виплати у межах договорів страхування або перестрахування на користь страховиків-нерезидентів; виплата фінансової допомоги неплатнику податку, не поверненого протягом 12 місяців; покупка товарів і послуг у пов'язаних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування; донарахування за трансфертне ціноутворення; безкоштовне надання майна неплатнику податку; інвестиції в статутний фонд неплатників податку; виплата роялті.

Сума дивідендів, що виплачується за 2013-2017 роки, не оподатковується на виведений капітал у межах обсягу оподатковуваного прибутку, з якого раніше був сплачений податок на прибуток.

Залиште свій коментар