Мінфін просить президента відмінити своє рішення

Мінфін просить РНБО й Секретаріат президента відкласти на пізніший термін ухвалення рішення про фінансування силових органів в 2008 році.

Міністерство фінансів просить Раду національної безпеки й оборони й Секретаріат президента відкласти на більш пізній строк ухвалення рішення про фінансування витрат силових органів в 2008 році.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Мінфіну.

"Заступник міністра фінансів (Сергій Рибак) звернувся із пропозицією до РНБО й Секретаріату президента відкласти в часі ухвалення рішення РНБО про встановлення витрат для силових відомств", - сказано в повідомленні.

Рибак мотивував це тим, що таке рішення РНБО, уведене в чинність указом президента, не буде пов'язане з розрахунками видатків бюджету на 2008 рік, які робить Мінфін.

"Рішення РНБО, оформлене указом президента - це документ прямої дії. Однак, на цьому етапі, поки не сформовано баланс бюджету й видатки на силові відомства не пов'язані з іншими видатками, у тому числі, соціальними, говорити про визначення окремих напрямків бюджету - некоректно", - сказано в повідомленні.

Заступник міністра фінансів зазначає, що видатки, закладені в проекті бюджету і в можливому указі президента можуть не збігтися, що створить законодавчу колізію.

Крім того, він заспокоює тим, що Кабмін завжди враховує побажання щодо видатків від міністерств, незалежно від того, оформлені вони чи офіційно ні.

Мінфін розіслав головним розпорядникам бюджетних коштів лист із проханням подати прогноз своїх витрат на 2008 рік до 6 серпня.

За даними прес-служби, представники РНБО - перший заступник секретаря Олександр Турчинов і Секретаріату президента - керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Володимир Матвійчук погодилися із цією ідеєю Мінфіну.

"Готувити рішення президента, які не будуть виконуватися, неправильно. І потрібно разом знайти підхід щодо обсягів фінансування силових відомств", - сказано в повідомленні з посиланням на Матвійчука.

За підсумками наради було вирішено додатково обговорити показники, які в бюджеті буде закладено для силових відомств.

Як повідомляло агентство, фінансування політики безпеки й оборони було винесено на засідання РНБО 20 липня.

Міністр оборони Анатолій Гриценко розраховує на 14 млрд. гривень державного бюджету для фінансування Збройних Сил в 2008 році. Раніше уряд заявляв, що готовий надати армії не більше 8,4 млрд. гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: