Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінфін розмістив державних облігацій на найбільшу цього року суму

До держбюджету надійде понад 33 мільярди гривень.

Сьогодні, 16 липня, Міністерство фінансів здійснило найбільше цього року розміщення облігацій внутрішньої державної позики - на загальну суму 33,3 млрд грн.

Про це у Facebook повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова.

"Найбільше розміщення року! 33,3 млрд гривень в державний бюджет, з яких 7,4 млрд в гривнях та 1 млрд в доларах США і при цьому знижуємо вартість, ставки дохідності знижено за всіма інструментами, а особливо за 3-місячними ОВДП в гривні — 17,0% (зниження на 24 базисні пункти); за 1-річними ОВДП в доларах США — 6,5% (зниження на 50 бп); за 2-річними ОВДП в доларах США - 7% (зниження на 50 бп)", - уточнила Маркарова.

#БоргПідКонтролем Найбільше розміщення року! 33,3 млрд гривень в державний бюджет, з яких 7,4 млрд в гривнях та 1...

Опубліковано Oksana Markarova Вівторок, 16 липня 2019 р.

Нагадаємо, МВФ призупинив співпрацю з Україною - через позачергові парламентські вибори. Тому Київ не отримав чергових траншів кредитів. Тож Мінфін почав випуск ОВДП та єврооблігацій.

ВідеоМісія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

Спеціалісти фонду працювали в Києві впродовж тижня. За цей час вони зустрілися з президентом Володимиром Зеленським та його новою адміністрацією. Керівник місії Рон ван Роден відзначив, що мали конструктивні дискусії з владою України. Експерти МВФ дійшли висновку - грошово-кредитна і податково-бюджетна політика - ефективна. Натомість стурбовані скасуванням статті про незаконне збагачення.    

Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції