Мінфін залучив 400 млн євро на підтримку українського бізнесу та економіки України

Усі кошти були надані Європейським інвестиційним банком.

Міністерство фінансів України залучило інвестицій у розмірі 400 мільйонів євро для підтримки економіки України та розвитку малого та середнього бізнесу.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

"Відповідно до умов кредиту, позичальником коштів буде Україна в особі Міністерства фінансів, яке надаватиме кредитні кошти відібраним банкам-учасникам для подальшого фінансування ними кредитних проектів власних клієнтів. Агентом Мінфіну у частині розподілу коштів виступає державний "Укрексімбанк", - йдеться у повідомлені.

Як повідомили у Мінфіні, кошти були залучені у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для фінансування проектів малого та середнього бізнесу, а також проектів соціально-економічної інфраструктури.

Кредит буде наданий банкам середньо- та довгострокових інвестиційних потреб строком до 10 років, а середньострокового обігового капіталу строком до 2 років.

Установи зможуть отримати кредити у розмірі від 25 млн до 50 млн євро.

Усі кредити будуть виділені в рамках інвестиційного проекту "Основний кредит для малих і середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації".

Нагадаємо, Міністерство фінансів уже підготувало перший проект державного бюджету України на 2017 рік. Про це під час Українського газового інвестиційного форуму в Києві сказала заступник міністра фінансів Олена Макеєва. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: