Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерка фінансів пояснила, чому перемовини з МВФ затягнулися

Уряд розраховує на отримання кредиту від МВФ.

Міністерка фінансів Оксана Маркарова заявила, що перемовини з Міжнародним валютним фондом цього разу тривають так довго тому, що Україна повинна виконати всі пункти нової програми співпраці з МВФ. Про це вона заявила під час Години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Нову програму на три роки не можна обговорити за тиждень... оскільки ми говоримо з вами про ту програму, яку ми плануємо виконувати, яка є в наших планах, із реалістичними строками", - заявила Маркарова.

За її словами, цього разу уряд повинен до кінця виконати програму співпраці, на відміну від попередніх періодів.

"Цього разу ми повинні не просто почати виконувати нову програму й припинити, як це було багато разів, або почати виконувати й відмовитись. Ми повинні її виконати, вийти з неї й мати економіку в такому стані, щоб не потребувати МВФ", - пояснила міністерка.

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду 22 листопада завершила свою роботу в Україні. Експерти відзначили плідні дискусії з українською владою та прогрес на шляху реформ. 

Пізніше, міністерка фінансів України Оксана Маркарова заявила, що завершення роботи місії Міжнародного валютного фонду в Києві без підписання угоди про новий етап співробітництва не означає провалу перемовин і затримки кредитної допомоги.

27 листопада голова Національного банку України Яків заявив, що Україна продовжує перемовини з Міжнародним валютним фондом про нову програму.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції