Міністерка освіти розповіла, коли збільшать зарплати вчителів та вихователів садочків

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міністерка освіти розповіла, коли збільшать зарплати вчителів та вихователів садочків

Фото: скриншот з відео

Вже до 2023 року у вчителів мають суттєво підвищитись виплати

Міністерка освіти та науки України Ганна Новосад розповіла, коли її міністерство та уряд зможуть збільшити зарплати вчителів та вихователів садочків. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1".

У неї запитали, чи можуть найближчим часом збільшитись зарплати вчителів.

"Ми абсолютно переконані, що наші педагоги на усіх ланках освіти мають отримувати достойну заробітну плату. Все залежить від того, що може дозволити собі конкретно зараз наш загальнодержавний бюджет. Я особисто переконана, що ми маємо виконувати норму закону про освіту, яка передбачає до 2023 року суттєве підвищення заробітної плати. Ми спільно з Міністерством фінансів зараз розробляємо окремий підхід до того, як ми можемо змінити систему оплату праці, сьогодні матимемо окрему розмову з прем'єром, і сподіваюсь з президентом, який збиратиме новообраних міністрів на зустріч, і про це ми також проговоримо. Як ми можемо швидко рухатися по зміні системи оплати праці, яке дозволить отримувати набагато кращу заробітну плату", - відповіла новообраний міністр.

За її словами, вона дуже чітко розуміє, що є окремі категорії педагогів, які отримують набагато менше порівняно з іншими. І це насамперед вихователі дитячих садків.

"Вихователі дошкільних закладів отримують неадекватну, маленьку заробітну плату. Це те що потрібно змінювати. Зараз питання заробітних плат вихователів дошкільних закладів, воно є повноваженням органів місцевого самоврядування і це їхнє питання чи доплачувати і в якому розмірі доплачувати. Але проблема в тому, що загалом оклади вихователів дошкільних закладів є не високими, і це те, що потрібно змінювати на державному рівні ми маємо вирішити, як ми можемо допомогти тим місцевим бюджетам, які не тягнуть вищі доплати вихователям садочків. І це ми будемо обговорювати найближчим часом в уряді", - пояснила Новосад.

Нагадаємо, 29 серпня повідомлялося, що під час засідання Верховної Ради новопризначений прем'єр-міністр Олексій Гончарук представив свою майбутню команду.

Середня зарплата за місяць в Україні зросла майже на 200 гривень - економічні новини

Середня зарплата за місяць в Україні зросла майже на 200 гривень - економічні новини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація