Міністерка соцполітики назвала терміни виплати по тисячі гривень окремим пенсіонерам та підвищення виплат усім

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальна індексація пенсій має відбутися в травні.

Обіцяну раніше президентом України Володимиром Зеленським одноразову виплату в розмірі 1 тис. грн окремі категорії пенсіонерів отримають у квітні. Це буде як підтримка в період карантинних заходів задля недопущення стрімкого поширення нового коронавірусу COVID-19. А вже в травні відбудеться індексація усіх пенсій.

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" сказала міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

"Від 1 квітня ми плануємо видати одноразову допомогу по одній тисячі гривень тим пенсіонерам, у кого пенсія не досягає п'яти тисяч гривень. Крім таких пенсіонерів, у нас є ще особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, особи з інвалідністю з дитинства, соціальні пенсіонери. Ми також їх додаємо в цю категорію і вони також отримають по тисячі гривень", - сказала міністерка.

Міністр соцполітики Лазебна: З 1 квітня ми видамо одноразову допомогу - 1 тисячу гривень.

Міністр соцполітики Лазебна: З 1 квітня ми видамо одноразову допомогу - 1 тисячу гривень. За рішенням уряду, пенсіонери, які мають пенсію менше, ніж 5 тис грн, отримають одноразову доплату – 1 тис грн. Таку доплату також отримають діти з інвалідністю, соціальні пенсіонери, інваліди дитинства. Про це в ефірі програми «Право на владу» заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 19 березня 2020 р.

Лазебна додала, що "від 1 травня ми також проіндексуємо всі пенсії. Тому що наше головне завдання - людей, яким ми сьогодні радимо ізолюватися, берегтися, сидіти вдома, зробити матеріально забезпеченими. У нас є соціальні працівники, в Україні 40 тисяч, вони мобілізовані, інструктовані, вони сьогодні збирають заявки на ліки, на продуктові набори, вони готові допомагати оплачувати житлово-комунальні послуги. Тому ми цю систему контролюємо", - запевнила Лазебна.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

Плейлист 498 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції