Міністерка соцполітики повідомила, коли пенсіонерам виплатять обіцяну тисячу гривень

Міністерка соцполітики повідомила, коли пенсіонерам виплатять обіцяну тисячу гривень

Уряд працює над новим пакетом соціальних ініціатив.

Пенсіонери від 80 років, яким ще не надійшла додаткова виплата, отримають гроші найближчим часом. Анонсовану одноразову допомогу в розмірі 1 тисяча гривень пенсіонерам нарахують одразу після того, як уряд ухвалить зміни до Державного бюджету.

Про це розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу". 

Міністерка анонсувала новий пакет соціальних ініціатив. Його, за словами Лазебної, презентують найближчим часом.

"Ви знаєте, що першого квітня уряд ухвалив рішення, яким анонсував і вже одним вирішив, ми оголосили про три заходи стосовно підвищення рівня забезпечення пенсіонерів. Перше відбулось 7 квітня. Усі пенсіонери віком від 80 років і більше отримали 500 грн. Ми про це відзвітували на Кабміні. Ми контролюємо кожну виплату. Ми знаємо, що пенсіонери, які отримують кошти на свої банківські рахунки, уже отримали виплати. Ті, яким ще доносять гроші листоноші, то все в процесі", - розповіла Марина Лазебна.

Очільниця Мінсоцполітики також наголосила, що цього місяця ПФУ забезпечив повне фінансування пенсій і їхня виплата почалася вчасно - 2 квітня.

"Щодо тисячі гривень. Порядок фінансування цієї тисячі уже ухвалено урядом. Ми очікуємо, що найближчим часом відбудеться засідання уряду і депутати ухвалять зміни до державного бюджету. Це для нас буде підстава виплати і буде джерело фінансування. Ми одразу виплатимо кошти людям. Ми казали, що це буде у квітні і не відмовляємось від обіцянки. Я впевнена, що наступного тижня ми спільно з депутатами відзвітуємо", - додала міністерка.

Відео Коли і за яких умов пенсіонерам нарахують обіцяну тисячу гривень

Анонсовану одноразову допомогу в розмірі 1 тисяча гривень пенсіонерам нарахують одразу після того, як уряд ухвалить зміни до Державного бюджету. Про це розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу".  

Коли і за яких умов пенсіонерам нарахують обіцяну тисячу гривень

Нагадаємо, українські пенсіонери в другій половині квітня мають отримати по одній тисячі гривень. Це буде одноразова виплата. Також на травень запланована індексація (підвищення) пенсій, але вона може відбутися також у квітні - якщо знайдуть гроші в держбюджеті.

Відео Більше 10 мільйонів осіб: уряд схвалив установу про виплати  соціально незахищеним та пенсіонерам

Урядовці схвалили постанову про виплати для соціально незахищених та пенсіонерів. Ідеться про щомісячну доплату в 500 гривень людям, старшим за 80 років. Разову допомогу в 1000 гривень отримають ті, хто має пенсії менше 5000 гривень. Таких людей, підрахували в Уряді, більше 10 мільйонів. Більше про коронавірус в Україні 

Більше 10 мільйонів осіб: уряд схвалив установу про виплати  соціально незахищеним та пенсіонерам

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів