Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерка соцполітики розповіла, що буде з виплатами лікарняних та декретних

Вона пояснила, звідки з'явились проблеми.

Міністерка соціальної політики Юлія Соколовська запевнила, що виплати лікарняні та декретні не припинялись і вони будуть і надалі. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1".

Ведуча запитала, чи будуть виплачувати лікарняні і декретні.

"На цій темі було купа маніпуляцій минулого тижня. Гроші є, вони і були. Як формуються гроші Фонду соцстраху. Це єдиний соціальний внесок, які всі сплачують. Тобто кошти формують щодня, надходять до Фонду пенсійного та соціального. Від початку січня ці надходження перевищували планові. У нас були додаткові надходження, які не були технічно внесені в сам бюджет. Вчора ми на уряді ухвалили постанову, якою зміни сам бюджет, збільшили доходи на цю суму, яка надходить понад планом", - розповіла міністерка.

За її словами, це було технічне рішення. Вона запевнила, що збоїв у виплатах не буде.

"Виплати насправді продовжуються і все рухається", - додала Соколовська.

Нагадаємо, 27 листопада омбудсменка Людмила Денісова заявила, що заборгованість із оплати лікарняних для працівників складає понад 1 мільярд гривень. Вона звернулась до Гончаруку та Соколовської з проханням вирішити цю проблему.

20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. 

Наступного дня Фонд відзвітував, що починає виплати під особисту відповідальність, оскільки, за законом, має їх припинити. 

Відео Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська відповіла на найважливіші запитання українців

Які переваги принесе для людей запровадження електронних трудових книжок?  Чи будуть виплачувати лікарняні та декретні у звичному режимі? І що нового передбачили для дітей у бюджеті на 2020 рік? Про ці та інші питання поговоримо з міністеркою соціальної політики Юлією Соколовською просто зараз у нашій студії. 

Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська відповіла на найважливіші запитання українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції