Міністр анонсував початок роботи в Україні криптобіржі. Їхня діяльність у державі поки що нерегульована

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Платформа має запрацювати в країні вже до кінця року.

До кінця 2019 року в Україні розпочне працювати криптовалютна біржа Binance.

Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Мінцифри вже підписало з криптобіржею меморандум. Про це пише LB.ua.

"Сьогодні ми підписали меморандум з Binance - однією з найбільших криптовалютних бірж у світі. І вона активно почала працювати над тим, щоб відкрити тут свій офіс, і він, швидше за все, буде відкритий до нового року. Це мільярдні обороти біржі, і частина грошей, які акумулює біржа, і частина мікротранзакцій буде проходити на території України. Це дозволить додатково наповнювати бюджет, це багатомільйонні податки, але для мене дуже важливо, що це сильний драйвер у розвитку криптотеми в контексті легалізації криптовалюти. Тому що коли такі великі біржі відкривають свої офіси в країнах, це говорить про те, що починає розвиватися законодавчий напрямок, з'являються фахівці, які допомагають розвивати законодавство", - сказав Федоров.

Міністр нагадав, що Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт про публічні реєстри. Протягом другого читання в нього будуть вносити правки і пропозиції в документ, який стосується використання блокчейну, щоб зберігати дані в реєстрах розподілено.

Зазначимо, що діяльність криптовалютних бірж в Україні є нерегульованою. Тож у планах Мінцифри - легалізувати майнінг та діяльність криптовалютних бірж.

Відео Криптозаробітчани: на Дніпропетровщині селяни отримали реальні прибутки від віртуальних грошей

Перші прибутки від інвестиції у віртуальні гроші нині рахують у селі Єлизаветівка на Дніпропетровщині. Навесні ТСН розповідала про цей експеримент: зі згоди громади сільський голова закупив криптовалюту і поклав її на рахунки селян. 

Криптозаробітчани: на Дніпропетровщині селяни отримали реальні прибутки від віртуальних грошей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції