Міністр економіки: кредит МВФ врятував країну від дефолту

Василь Цушко вважає, що якби не кредит МВФ, на країну чекав би дефолт, тому Янукович і Азаров вчинили як "хороші, порядні люди й патріоти".

Міністр економіки Василь Цушко вважає, що новий кредит Міжнародного валютного фонду потрібний був Україні щоб уникнути дефолту.

"Після того, як ми прийшли до влади в березні, через тиждень, якби президент і прем'єр-міністр не були патріотами і переслідували лише політичну мету, вони повинні були оголосити країну банкротом, повністю: і внутрішній, і зовнішній дефолт. Нам залишили країну з порожньою скарбницею на багато років. Щоб люди не постраждали, оскільки нам залишили такий спадок, ми вживаємо всіх заходів, зокрема узяли гроші у МВФ", - заявив Цушко.

Він наголосив, що критика влади за підписання нового меморандуму про співпрацю з МВФ невиправдана.

"Віктор Федорович Янукович і Микола Янович Азаров - дуже хороші, порядні люди й патріоти України, люди, які ставляться з розумінням до ситуації, в якій перебуває кожний громадянин України", - заявив Цушко.

Раніше міністр економіки порадив українцям туго затягнути пояси, мовляв, непопулярних реформ, які передбачають підвищення цін, уряду уникнути не вдасться, і з цим потрібно змиритися, "туго затягнувши пояси".

Читайте також:

Україна взяла новий кредит МВФ, щоб виплатити попередній

МВФ перевірить у листопаді, як Україна витрачає гроші

Партія регіонів стверджує, що Янукович обдурить МВФ

Влада вмовлятиме МВФ не підвищувати пенсійний вік українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: