Міністр економіки порадив українцям туго затягнути пояси

Урядовець Василь Цушко попередив: якщо хтось чекає, що будуть реформи і усе відразу почне процвітати, то так не вийде.

Міністр економіки Василь Цушко стверджує, що непопулярних реформ, які передбачають підвищення цін, уряду уникнути не вдасться, і з цим потрібно змиритися, "туго затягнувши пояси".

"Реформи ніколи не бувають популярними. Тому розслабтеся. Якщо ти будуєш новий будинок, тобі потрібне місце. Для цього треба знести стару хату. І для цього треба пожити в наметі. Так, це незручність. Та зате потім з комфортом житимеш в хорошому будинку", - зазначив міністр.

"Тому, якщо хтось чекає, що будуть реформи і усе відразу почне процвітати, то так не вийде. Реформи - це коли спочатку туго затягуються пояси, а потім усі починають жити комфортно. Просто у нас ці реформи так "заговорили", що вже саме це слово дратує будь-яку людину, і вона на підсвідомому рівні чекає на якусь гидоту", - підкреслив Цушко.

За його словами, в Україні "через ідіотський популізм усе перевернуто, і виходить країна тотальних пільговиків за відсутності справедливості. Не може економіка існувати у викривлених реаліях".

Нагадаємо, український уряд зобов'язався перед Міжнародним валютним фондом заради отримання чергового кредиту вдатися до низки непопулярних кроків, зокрема підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Читайте також:

Влада вмовлятиме МВФ не підвищувати пенсійний вік українцям

Уряд пояснив, що подорожчання газу покликане захистити бідняків

Янукович наказав уряду стримати ціни на хліб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: