Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр енергетики Оржель назвав неприйнятною пропозицію "Газпрому" щодо транзиту газу

Він сподівається на конструктивний діалог.

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель назвав неприйнятною пропозицію російського "Газпрому" щодо нового контракту на транзит газу Україною.

"Ця пропозиція, яка була визначена, вона є неприйнятною для України, з урахуванням того, що треба відмовитися від арбітражів і підписати договір усього на один рік про користування українською газотранспортною системою", — сказав Оржель в ефірі ICTV, передає "Новое время".

Оржель сподівається на те, що сторони ще зможуть повернутися до конструктивного діалогу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський "Газпром"  направив українському "Нафтогазу" офіційну пропозицію щодо подовження транзиту газу, в якій пропонує Україні або подовжити старий транзитний контракт, який закінчується 31 грудня нинішнього року, або укласти новий договір на один рік. 

Російська компанія поставила умови для продовження контракту: відмову "Нафтогазу" від судових позовів до російської компанії, анулювання штрафу Антимонопольного комітету України, а також відкликання клопотання "Нафтогазу" в Європейську комісію про розслідування проти "Газпрому".

Відео Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

Завдяки теплій погоді Україна поки не витрачає багато газу. У підземних сховищах уже накопили рекордний за останні роки обсяг - 21 мільярд кубів газу. Але разом із тим, газовики готуються до різних сценаріїв. Передусім можливої газової війни з Росією. Контракт про транзит газу із Росії до Європи досі не підписаний.    

Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції