Міністр енергетики США заперечив, що тиснув на Україну з приводу зміни керівництва "Нафтогазу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Вашингтоні запевняють, що хотіли допомогти реформувати енергетичну галузь України.

Міністр енергетики США Рік Перрі заперечує, що лобіював в Україні зміну керівництва компанії "Нафтогаз".

Про це він заявив у коментарі журналістам у столиці Литви Вільнюсі, передає Bloomberg.

"Історія про те, що ми казали призначити певних людей туди просто неправильна", - сказав Перрі. "Мова йшла про те, які люди можуть прийти та модернізувати енергетичний сектор [в Україні]". 

Перрі зазначив, що на прохання українського уряду рекомендував "знаючих людей в газовій та енергетичній галузі".

Міністерство енергетики також виступило із заявою про спростування повідомлення про лобіювання бізнес-інтересів Перрі у "Нафтогазі".

"Секретар Перрі послідовно закликав модернізувати та реформувати бізнес- та енергетичний сектор України, намагаючись створити середовище, яке стимулюватиме західні компанії вести бізнес в Україні", - йдеться у повідомленні відомства. 

"Він передав те саме повідомлення під час візиту в Україну з приводу інавгурації президента Зеленського. Те, що він не робив, - це відстоювання ділових інтересів будь-якої окремої людини чи компанії", – додали у міністерстві.

Нагадаємо, The Associated Press із посиланням на власні джерела повідомило, що кілька американських бізнесменів, пов’язаних із президентом США Дональдом Трампом та його адвокатом Руді Джуліані, а також міністр енергетики США Рік Перрі намагались лобіювати в Україні зміну керівництва "Нафтогазу". 

У травні під час особистої зустрічі із Зеленським міністр енергетики США начебто тиснув на нього для певних змін у Наглядовій раді "Нафтогазу". Зокрема, він прагнув включити туди кількох американців – бізнесменів із Техасу Майкла Блейзера та Роберта Бенша. 

Відео Трампу закидають неодноразове використання віце-президента США для тиску на Зеленського

Про це пише The Washington Post. Там зазначають - президент США дав указівку Майклу Пенсу не бути присутнім на інавгурації президента України. А згодом нібито використав віце-президента, щоби повідомити Зеленському про затримку допомоги США у разі, якщо Україна не діятиме рішучіше проти корупції.  

Трампу закидають неодноразове використання віце-президента США для тиску на Зеленського

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції