Міністр фінансів досі формально залишається директором трьох компаній за кордоном

Данилюк проводить перевірку інших речей, які "забув" вказати в декларації.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк підтвердив, що він досі залишається керівником трьох іноземних компаній і не вказав це у своїй декларації. Чиновник виправдовується, що, мовляв, сподівався, що партнери вже давно вивели його з керівного складу цих фірм.

"Після виявлення помилок із заповненням своєї декларації, я вирішив залучити юристів для перевірки компаній групи, в якій я працював під час проживання в Англії. За результатами цього дослідження я вношу зміни до своєї декларації, та хочу принести свої вибачення суспільству – всі ці дані мали бути коректно задекларовані мною "з першої спроби", – зазначив Данилюк на своїй сторінці у Facebook.

Він переконує, що "не займався бізнесом з моменту переїзду в Україну в 2010 році, а відтак не мав і не маю конфлікту інтересів під час перебування на держслужбі".

"Згідно з отриманою інформацією, я ще й досі залишився формально директором у трьох компаніях – дві компанії в Кіпрі та одна в Кайманових островах. Вони входили до групи компаній, якою я керував як один з директорів – тобто як найманій менеджер, що діяв в інтересах інвесторів. Я дав інструкції щодо виведення мене з керівних посад – і мої колишні партнери разом з юристами завершують відповідні процедури. Я не задекларував ці компанії одразу, адже вірив, що мої партнери вивели мене з керівного складу цих структур ще в 2010 році. Наразі я продовжую вивчати ситуацію аби точно пересвідчитися, що більше не має жодних речей, що мають бути задекларовані мною публічно", – запевнив посадовець.

Данилюк наголосив, що "погодився очолити Міністерство фінансів, щоб здійснити глибоку реформу публічних фінансів. Саме тому я свідомо проводжу роботу над своїми помилками, і публічно звітую про них, аби: 1) не давати своїм опонентам жодного важеля для тиску на мене і тим самим ставити палки в колеса важливим реформам; та 2) слугувати прикладом відкритості для інших. Тільки так".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: