Міністр фінансів запевнив, що в Україні відсутній "економічний апокаліпсис"

Міністр фінансів запевнив, що в Україні відсутній "економічний апокаліпсис"

Серед важливих нині питань — ухвалення держбюджету-2021, перемовини з МВФ, боротьба з коронавірусом.

В Україні немає апокаліпсису в економіці, хоча є купа проблем. Зокрема, поки що не затверджений держбюджет-2021, ведуться переговори щодо кредиту з МВФ, також активно обговорюється питання можливого впровадження локдауну.

Про це в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

"Ці страхи і ці вісники апокаліпсису, які зараз фактично в останні декілька тижнів активно розганяються у пресі, говориться, що в нас там є проблема, там прірва, там уже в нас фактично апокаліпсис, економічний колапс і так далі. Ці слова характеризують просто формат емоційного відношення до певних подій. Є об'єктивна реальність, в якій ми живемо. Є проблеми, які ми маємо вирішувати. І це, наприклад, бюджет, перемовини з МВФ, що робити в пандемію — чи закривати, чи не закривати. Це дискусія, яка має бути професійною, не емоційною, конкретною, з конкретними фактами, прикладами", — сказав Марченко.

Міністр фінансів також відповів на питання, чому не була реформована митниця.

"Якщо комусь не подобається чиясь думка, це не означає, що опонент якийсь не такий. Це просто значить, що аргументи не ті, і не той момент часу, що це можна було б застосувати. Це як приклад до того, чому не провели реформу митниці. Тому що аргументи, які були надані командою Михайла Ніколозовича (Михеїла Саакашвілі. — Ред.), на той момент часу були недостатніми, щоб ми мали можливість це запровадити", — зазначив Марченко.

Нагадаємо, 26 листопада Кабінет міністрів ухвалив зміни до проєкту держбюджету на 2021 рік.

Сергій Марченко: Україна не переживає економічний колапс

Сергій Марченко: Україна не переживає економічний колапс

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація