Міністр інфраструктури назвав дороги, які ремонтуватимуть у першу чергу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На 2020 рік Кабмін збільшив наполовину фінансування на відновлення доріг на сході України.

Новий уряд обіцяє відремонтувати наступного року ще більше доріг. Один із останніх прикладів - дорога від Запоріжжя до Маріуполя. Вона там з'явилася якраз перед проведенням у Маріуполі інвестиційного форуму.

"Наступного року таких доріг, як на Маріуполь, мають бути десятки", - запевнив міністр інфраструктури Владислав Криклій у прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

На 2020 рік уряд збільшив наполовину фінансування на відновлення доріг на сході України. З весни почнуть будувати й інші автомагістралі: Черкаси-Умань, Стрий-Львів, дороги на Кропивницький, Миколаїв та Кривий Ріг.

Також урядовці вже знайшли партнерів для будівництва першої платної автотраси – нової кільцевої дороги в Києві.

«Наступного року таких доріг, як на Маріуполь, мають бути десятки».

Криклій: «Наступного року таких доріг, як на Маріуполь, мають бути десятки». На 2020 рік уряд збільшив наполовину фінансування на відновлення доріг на сході України. Однак з весни почнуть будувати й інші автомагістралі: Черкаси -Умань, Стрий-Львів, дороги на Кропивницький, Миколаїв та Кривий Ріг. Про це в ефірі програми «Право на владу» розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Також урядовці вже знайшли партнерів для будівництва першої платної автотраси – нової кільцевої дороги у Києві.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 31 жовтня 2019 р.

Тим часом Україна залучила кредит на 300 мільйонів євро на ремонт місцевих доріг. Кошти надає Європейський банк реконструкції та розвитку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції