Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр Насалик розповів про новий проект, який змусить одержувачів субсидій економити

Міненергетики спільно з Мінсоцполітики запустили новий проект, завдяки якому українці зможуть отримати компенсовані кошти.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик розповів про субсидії для українців і про прийдешній опалювальний сезон.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Фокус.

"60% населення, яке отримувало субсидії, так і буде його отримувати. Нічого не зміниться. Інша справа, що нинішній механізм субсидій не стимулює людей економити енергоносії. Ми зараз просто "гріємо повітря". Лише за рахунок підвищення енергоефективності можна заощадити енергоносії на суму близько 3 млрд дол на рік", - розповів Насалик.

За його словами, Міністерство енергетики разом з Міністерством соціальної політики запустили новий проект, поки в пілотному режимі. Завдяки йому, українці зможуть отримати компенсовані кошти, щоб потім використати їх для оплати за енергоносії.

"Я вже розповідав, що з Мінсоцполітики ми запустили в одному з українських міст пілотний проект. Субсидіантам видадуть енергетичні картки, на які в початку опалювального сезону будуть нараховувати суму коштів, які компенсуються, їх можна буде використовувати для оплати за енергоносії. Якщо до кінця сезону на цих картках щось залишиться, люди зможуть їх використовувати на інші потреби. Це буде стимулювати економне ставлення до енергоресурсів", - додав він.

Нагадаємо, київські депутати наклали мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги.

За відповідний проект рішення, який внесли сьогодні, 7 липня, на засідання, як невідкладний, проголосували 75 з 93 депутатів. Зазначимо, автором проекту про встановлення мораторію на підвищення з 1 липня тарифів за комуналку для населення в Києві є екс-мер столиці, голова фракції "Єдність" Олександр Омельченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції