Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр освіти розповіла про розміри підвищених зарплат учителів

Зростання виплат відбулося від 1 січня цього року.

Українські вчителі за січень 2018 року отримають уже підвищені зарплати. Вони становитимуть переважно 6-8 тис. грн.

Про це в ефірі "Радіо Свобода" розповіла міністр освіти та науки Лілія Гриневич і зазначила, що вчителі не є найнижче оплачуваною категорією бюджетників.

"Учителі 2017 року надзвичайно вирвалися вперед. Саме вчителям від 1 січня 2017-го зарплата була підвищена на 50%. У єдиній тарифній сітці ми їх просунули на два тарифні розряди догори. Зараз зарплата – від шести до восьми тисяч гривень. Якщо йдуть надбавки, як у місті Києві, ще для керівників, може бути і 10 тисяч гривень", – сказала міністр.

Гриневич зазначила, що цього підвищення недостатньо. 2018-го також заплановане підвищення зарплат учителям і вихователям дитсадків.

"Вихователям (дитячих садків) підвищили від 1 вересня 2017 року. Від 1 січня підвищуємо знову вчителям орієнтовно на 25%, усі бюджетники, у тому числі вихователі та інші, матимуть підвищення на 10%. А від 1 вересня 2018-го пропонуватимемо, щоб місцеві бюджети зробили підвищення, яке ми робимо за рахунок центральної державної субвенції для вчителів і для інших категорій педагогічних працівників", – зазначила Гриневич.

Раніше у Державній службі зайнятості повідомили, що за підсумками 2017 року найнижчі зарплати в Україні отримують медсестри, лікарі, вчителі та вихователі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції