Міністр уникнув розмови про вплив "Юри Єнакієвського" на зернову галузь

Коментуючи інформацію про те, що Іванющенко є якщо не власником компанії "Хліб Інвестбуд", то людиною, яка контролює її, глава Мінагропрому заявив: "Кожен каже, що хоче, так чи ні?".

Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк в інтерв'ю газеті KyivPost уникнув відповіді на питання, чи контролює депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко, відомий також як "Юра Єнакієвський", фірму "Хліб Інвестбуд".

Відповідаючи на питання, хто є приватними власниками "Хліб Інвестбуду", він заявив: "Я не знаю цього і не повинен знати, але це достатньо прозорі фінансові структури".

За словами Присяжнюка, "навіть в пресі писали, що це і російський банк ВТБ (Внєшторгбанк)". "Так чи ні? Треба подивитись в реєстрацію", - зазначив міністр.

Він також пообіцяв надати інформацію про засновників цієї компанії. Коментуючи інформацію про те, що Іванющенко є якщо не власником компанії, то людиною, яка контролює її, міністр заявив: "Кожен каже, що хоче, так чи ні?"."Але моє завдання як міністра забезпечити продовольчу безпеку, я зобов‘язаний мати певну кількість зерна, і зобов‘язаний забезпечити привабливість аграрного сектору країни, і ми це зробимо обов‘язково", - зазначив Присяжнюк.

Коментуючи інформацію про те, що Іванющенко є близьким знайомим Присяжнюка і вони разом працють, міністр сказав: "Я знаю всіх 450 депутатів, всіх до єдиного. І це нормально для міністра знати всіх депутатів, включаючи його".

Відповідаючи на питання, чи підтримує він "Хліб Інвестбуд", який отримав найбільше квот на експорт зерна, міністр зазначив: "Виникнення компанії "Хліб Інвестбуд", на моє бачення, це колізія закону про державні закупівлі".

За його словами, в Законі про державні закупівлі виписано, що державна структура не може мати функції єдиного виконавця, так, наприклад, як Аграрний фонд.

"І для того, щоб мати єдиного виконавця для забезпечення продовольчої безпеки і формування резерву в законі виписано, що повинна бути компанія, в якій не менше 51 відсотка є приватні", - заявив він.

Читайте також:

"Юрі Єнакієвському" заборонили в'їзд до США

"Юра Єнакієвський" спростував чутки про свій "величезний вплив" на Януковича

Янукович погуляв на весіллі земляка "Юри Єнакієвського"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: